ביטוח רכב - כדי שתוכל לנסוע בראש שקטביטוח רכב מקיף
ביטוח המבטיח כיסוי כולל לנזקים אשר עלולים להיגרם במהלך נסיעה, עמידה בחניון לרבות פריצה, גניבת ציוד  וכן במקרה של גניבת הרכב. הביטוח המקיף מספק לך כיסוי ביטוחי בעת אובדן מלא (Total Loss) של הרכב וכן בעת תאונות הנגרמות כתוצאה מפגעי טבע כדוגמת סערות ושיטפונות (למעט רעידות אדמה).

השלמות לפוליסת ביטוח רכב
אנו ממליצים לרכוש שירותים משלימים לכיסויים אשר אינם מוצעים כברירת מחדל ברכישת הביטוח המקיף. בין ההרחבות המומלצות: ביטוח לנהגים צעירים, שירותי גרירה וחילוץ, מערכת קול, שמשות ורכב חלופי. האחרון מבטיח קבלת רכב לשימוש זמני וזאת עד לקבלת הרכב מהתיקון או כספי הביטוח וזאת במקרה גניבה או אובדן מלא.

ביטוח צד ג'
ביטוח צד ג' מכסה את המבוטח במקרה של פגיעה הנגרמת לצד שלישי כתוצאה משימוש ברכב במהלך תקופת הביטוח. הביטוח דואג שיהיה לך כיסוי כספי לסכומים שתצטרך לשלם על כל נזק פיזי שיגרם לרכוש צד שלישי על ידך, על פי גבולות האחריות שיקבעו בפוליסה. הפוליסה אינה מכסה נזק שיגרם לרכב שלך. ביטוח צד ג' מתאים בעיקר לבעלי רכב ישן שערכו אינו רב. בפוליסת ביטוח צד ג' חלה השתתפות עצמית. במידה וגרמת נזק לכלי רכב אחר, המבטחים יפצו אותו עבורך וגם ישאו בהוצאות משפט בהתאם לתנאים שיקבעו בגוף הפוליסה.

משרדינו מעמיד לרשותך את מיטב המקצוענים בתחום ביטוח הרכב אשר יתכננו עבורך את הפוליסה המתאימה והאיכותית ביותר אשר תגן עליך בעת אירוע. כל זאת במחירים תחרותיים והוגנים ומבלי להתפשר על נושא המקצוענות.

מחלקת התביעות שלנו הינה מאוד מקצועית ויעילה.
אנו תקווה שלא תזדקק/י לשירותיה.
אנא סע/י בזהירות!!!
נשמח לקבל את פנייתך ולתאם פגישת עבודה בנושא ביטוח הרכב.


לקבלת הצעה משתלמת מלאו פרטיכם