ביטוח דירה - הרכוש העיקרי של כל אחד מאתנוהדירה ותכולתה הינם רכושו העיקרי של כל אחד מאיתנו. אם זאת, מתברר רבים בארץ מבטחים רכוש יקר זה באופן חלקי או שאינם מבטחים אותו כלל. למרות, שנזק גדול לדירה עלול למוטט מפעל חיים ולסבך בחובות לשנים רבות.
בבסיס ביטוח הדירה נמצאת פוליסה תקנית שנוסחה ע"י משרד האוצר. הביטוח מפצה בגין נזקי אש, פריצה וגניבה, רעידת אדמה, ברקים, רעמים, עשן, התפוצצות, התלקחות, סערה, התנגשות כלי רכב במבנה ונזקים רבים נוספים. זוהי פוליסה אליה ניתן להוסיף כיסויים והרחבות בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל מבוטח. חברות הביטוח משדרגות את הפוליסה כרצונן וזאת כחלק מהתחרות הקיימת ביניהן ומתוך מטרה להרחיב את מעגל לקוחותיהן. אך כאמור תנאי הפוליסה הבסיסית מחייבים את כולן.

ביטוח מבנה
זהו הפרק המבטח את קירות המבנה, חלקים ברכוש המשותף עם השכנים וחפצים הצמודים למבנה בדרך קבע. זהו ביטוח זול יחסית ומומלץ לכל. מאוד מקובלת רכישת מנוי לשירותי תיקון הצנרת, בחברת שירותים או ע"י שרברב פרטי. מאחר ובנקים למשכנתאות מחייבים רכישת ביטוח מבנה כתנאי לקבלת משכנתא על דירה, מקובל מאוד שבעלי משכנתא מבוטחים בביטוח זה. זהו פיתרון ביטוחי סטנדרטי ולא מומלץ, הגורם לעיתים רבות להפסדים כספיים ואי הבנות בזמן נזק ותביעה.

ביטוח תכולה
זהו הפרק המבטח את חפצי הדירה הניתנים להעברה.

ביטוח כל הסיכונים
זהו הפרק המבטח חפצים יקרים בביטוח מיוחד, הרחב יותר מביטוח התכולה. לדוגמה: תכשיטים, ציוד צילום, כלי נגינה, פרוות וכו'.

משרדינו מעמיד לרשותך את מיטב המקצוענים בתחום ביטוח הדירה אשר יתכננו עבורך את הפוליסה המתאימה והאיכותית ביותר אשר תגן עליך בעת אירוע. כל זאת במחירים תחרותיים והוגנים.
נשמח לקבל את פנייתך ולתאם פגישת עבודה בנושא ביטוח דירה.
 


לקבלת הצעה משתלמת מלאו פרטיכם